Молчанова Тетяна Віталіївна

067-143-49-49 063-335-13-96 762-82-54
Горизонт
Опыт
9 рокiв
Образование
Вища
О риелторе

Тетяна Віталіївна Молчанова, практикуючий ріелтор має досвід роботи на ринку нерухомості з 2009 року. Головними її ріелторськими якостями є підбір найбільш вигідного і відповідного, а так само безпечного і законного варіанту для свого клієнта.

Весь процес купівлі-продажу контролюється ріелтором: від пошуку потенційного покупця або продавця до укладення кінцевого договору та реєстрації нерухомості у власність новим власником. У спілкуванні з клієнтами відкрита і чесна, що дозволяє їй отримувати від них щиру подяку за свою роботу.

Вона дорожить своєю репутацією, яку заробила за цей час і намагається її зберегти. Основна сфера її діяльності - робота з нерухомістю м.Харкова по Індустріальному адміміністратівному району (раніше Орджонікідзевський район), який включає райони: Горизонт, Сонячний, Роганський житловий масив, Східний. Багато людей звертаються до неї за допомогою, а потім рекомендують своїм друзям і знайомим. Їй дуже приємно усвідомлювати, що її потребують, що її цінують.

Отзывы

Зинаида
26/09/2018 9:30
Случайное объявление на доске,изменило мою жизнь(в лучшую сторону).Я обрела не просто риэлтора,но и подругу.ОЧЕНЬ,ОЧЕНЬ РЕКОМЕНДУЮ!
Добавить комментарий